featured

Kızıl: “Çok güzel projelerimiz var”

Frutti Extra Bursaspor‘un isim sponsoru olan Uludağ İçecek’in Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, “Frutti Extra Bursaspor” adıyla iki sezondur ING Basketbol Süper Ligi‘nde mücadele veren Bursaspor Basketbol Kulübü’ne desteklerinin süreceğini açıkladı.

Pazar günü yapılan Bursaspor Basketbol Kulübü Derneği‘nin ilk genel kurulunu değerlendiren Ömer Kızıl, “Kulüpte şu an 100 üyemiz var. En kısa zamanda 200 üyeyi bulacağımızı düşünüyorum. Frutti Extra Bursaspor, potada Uludağ içecek ile ikinci senesini yaşıyor. Bizim projelerimiz orta ve uzun vadeli olmak üzere ve markamızı basketbolla birleştirdik” dedi.

FUTBOLDAN BASKETBOLA KADAR…

Başkan Yardımcısı Kızıl, Potanın Timsahları ile ilgili çalışmalarını şöyle dile getirdi: “Birçok markamız farklı spor alanlarında konuşuluyor. Uludağ Limonata‘nın futbolda olması gibi… Uludağ İçecek, ulusal bir markadır. Ama ulusal bir marka olurken, Bursa‘da olduğumuzu unutmuyoruz. Bursa’nın değerlerini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bundan da büyük keyif alıyoruz.”

“ÇOK GÜZEL PROJELERİMİZ VAR”

“Basketbol, futbola göre daha az bütçelerle yürütülebilen bir spor dalı olmasına rağmen ciddi bütçeler harcanmaktadır. Onun için sürdürülebilir bir kulüp olmak, kurumsal bir basketbol derneği olması ve Türkiye‘ye örnek olması için hep fikir alışverişi içerisindeyiz. Bursa bir sanayi kenti, hızlı tüketim markaları olan bir şehir değil. Onun için yıllardır insanlara gidip ‘reklamını yap’ demek bana göre yanlış. Bu sebeple stat gelirleri çok önemli. İnşallah bir an önce salgın biter, bizler de yapmış olduğumuz projeleri hayata geçiririz. Yüzde 75 kombineli, yüzde 100 biletli ciddi organizasyonlara imza atacağız. Umarım hep birlikte bu hedefleri gerçekleştiririz.”

reklam

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 10 ay önce

    selşam. basketbol kulubune uye nasıl olunuyor acaba. iyi günler

Giriş Yap

16Numara ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!